WYJĄTKOWY KONGRES JUŻ 5 MARCA W GDYNI! | Puls Kaszub
WYJĄTKOWY KONGRES JUŻ 5 MARCA W GDYNI!

WYJĄTKOWY KONGRES JUŻ 5 MARCA W GDYNI!

Agencja I.D. MEDIA– wydawca magazynu Imperium Kobiet i Law Business Quality zaprasza na II MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET, który odbędzie się 5 marca 2016 r. w prestiżowym Hotelu Nadmorskim w Gdyni.Kongres skierowany jest do kobiet powyżej 30 roku życia, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobywać nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty.plakat_Gdynia

– Chcemy zgromadzić wokół Kongresu Panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, dowiedzieć się jak budować skuteczny PR firmy, a także jak uwolnić swój potencjał i odnieść w życiu sukces.- wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

Wśród fantastycznych prelegentów, którzy z pewnością zainspirują uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie, a także osoby z pierwszych stron gazet: RYSZARD REMBISZEWSKI , KRYSTYNA MAZURÓWNA, MAŁGORZATA OHME, ANNA KERTH.

zdjecie_Gdynia
– Dostrzegając ogromny potencjał Pomorza, pragniemy skupić w jednym miejscu wspaniałe kobiety, które chcą rozwinąć swoje skrzydła, wejść w interakcję z liderkami biznesu, wymienić się swoimi doświadczeniami i zainspirować inne osoby do zmian. Chcemy pokazać, że porażki zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym są znaczącymi punktami zwrotnymi, dzięki którym odkrywamy nowe wartości, którym warto się poświęcić. – dodaje Ilona Adamska.

Kongres połączony będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi. To doskonała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania stałych klientek.

Organizatorzy przekazali 25 bezpłatnych wejściówek na rzecz Stowarzyszenia Amazonek Gdyńskich.

– Każdy nasz event połączony jest zawsze z akcją charytatywną na rzecz wybranej organizacji. Wspieraliśmy już m.in. dzieci z zespołem Downa, dzieci chore na raka, samotne mamy. Tym razem chcemy zaprosić do współpracy kobiety dotknięte nowotworem. Wierzymy, że nasze prelekcje będą dla tych kobiet źródłem cennych inspiracji, dodadzą wiary i siły w walce z chorobą – wyjaśnia Ilona Adamska.

Bilety w cenie 75.00 do nabycia są na stronie https://ekobilet.pl/ii-miedzynarodowy-kongres-imperium-kobiet/kongres-imperium-kobiet-1453377822/149695-bilet. W cenie biletu organizatorzy zapewniają smakowity obiad serwowany przez szefa kuchni Hotelu Nadmorski.

Hotel_Nadmorski_Gdynia

Więcej informacji na www.ikmag.pl

Udostępnij na:

About author

Related Articles