Roztańczona jesień w Łebie! | Puls Kaszub
Roztańczona jesień w Łebie!

Roztańczona jesień w Łebie!

22 października 2016 roku w Łebie odbędzie się III Ogólnopolski Turniej Tańca pn. „Mistrz Tańca”. Jest to impreza taneczna, adresowana wyłącznie dla solistów i duetów, której głównym organizatorem jest Agencja Artystyczna “BRAVO”. 

Swoje talenty taneczne zaprezentuje ponad 300 uczestników z całej Polski m.in. z takich miejscowości jak: Płock, Malbork, Gdańsk, Świnoujście czy ze Szczecina. Turniej odbędzie się na Hali widowiskowo-Sportowej w Łebie, mieszczącej się przy ulicy Tysiąclecia 11. Pierwsze występy rozpoczną się już o godzinie 9.00 i potrwają do późnych godzin wieczornych. Uczestnicy zostaną podzieleni w danej kategorii na grupy wiekowe.

Jak zapowiada Piotr Zagrodnik, główny organizator turnieju – Jury będzie zwracało głównie uwagę na stosowaną technikę, odpowiednio dobrany strój, różnorodność prezentowanych figur oraz rekwizyty.-

Gorąca atmosfera w 15 kategoriach tanecznych takich jak: Disco, Hip-Hop, House, Dancehall i wielu innych z pewnością rozgrzeją zebraną publiczność do czerwoności. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Burmistrz miasta Łeby – Andrzej Strzechmiński.

dsc01946 dsc02041 dsc02237 img_2184 plakat_mistrz_tanca_2016_maly

Tekst i fot. Michał Sałata

Udostępnij na:

About author

Related Articles