Podsumowanie konferencji “Bezpieczeństwo w Twoich rękach. | Puls Kaszub
Podsumowanie konferencji “Bezpieczeństwo w Twoich rękach.

Podsumowanie konferencji “Bezpieczeństwo w Twoich rękach.

Dnia 12.11.2015 mieliśmy przyjemność gościć wielu znamienitych przedsiębiorców na pierwszym spotkaniu z cyklu konferencji “Bezpieczeństwo w Twoich rękach”, gdzie poruszyliśmy i zaprezentowaliśmy temat zabezpieczeń technicznych, a dokładniej, monitoringu wizyjnego.

Podczas spotkania nasi partnerzy mogli zaprezentować temat bezpieczeństwa z własnej perspektywy. Wszystkie wystąpienia prezentowały wysoki poziom zarówno merytoryczny jak i atrakcyjny wizualnie.

City Security Services jako pomysłodawca, a także główny organizator przedstawiła w bardzo ciekawy sposób jak  działa firma aby zadbać o bezpieczeństwo przedsiębiorców, obiektów i osób prywatnych.  MKJ pokazała najnowsze rozwiązania techniczne urządzeń monitorujących. Do tego zaprosiła partnerów takich jak: Bosch, HikVision, Pyronix. mBank przedstawił tematykę bezpieczne logowanie się na konta. Toyta Walder pokazała najnowsze samochody, które są nastawione na bezpieczną i ekonomiczną podróż. Biuro kryminalistyczne Scriptum przedstawiło w własnej prezentacji stosowanie szerokiego spektrum rozwiązań w zakresie taktyki i techniki kryminalistycznej. Platforma Telemedyczna Telmedico przedstawiła nam bezpieczeństwo zdrowia i dlaczego warto robić przegląd zdrowia i o nie zadbać.  Konferencją zainteresowały się liczne media,  niektóre z nich patronowały ów wydarzenie.

Warto zaznaczyć iż bardzo duże wsparcie otrzymaliśmy z strony Pracodawców Pomorza jako współorganizator.151112Konferencja01 DSC_0096

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejną z cyklu  „ Bezpieczeństwo w Twoich rękach” konferencję, która odbędzie się już w pierwszym kwartale nowego roku.

Udostępnij na:

About author

Related Articles