Pielęgnuj wspólne lata ! NIVEA zaprasza do Rodzinnej Strefy Zabaw w Łebie! | Puls Kaszub

Pielęgnuj wspólne lata ! NIVEA zaprasza do Rodzinnej Strefy Zabaw w Łebie!

Lato to najwspanialszy czas w roku. Rozpieszcza nas ciepłym słońcem i pozytywną aurą, co sprawia, że stajemy się naprawdę szczęśliwi. To właśnie latem mamy więcej czasu dla siebie i dla rodziny. W tropikach, w górach czy nad morzem, spędzamy wspólne chwile ciesząc się wyczekanymi wakacjami.

 

Jak lato, to oczywiście plaża – zabawa na słońcu, ruch na świeżym powietrzu, szum morskich fal i przede wszystkim bycie razem. To właśnie tam czas zwalnia, a my możemy beztrosko budować zamki z piasku, odbijać piłkę plażową lub rozegrać rodzinny mecz siatkówki.

Marka NIVEA od wielu lat dba o rodziny. Dlatego też, tego lata, przygotowała Rodzinne Strefy Zabaw NIVEA, które towarzyszyć będą wypoczywającym na polskich plażach rodzinom w 10 popularnych nadmorskich kurortach. W strefie zabaw, zarówno mali, jak i duzi, znajdą wiele wspólnych atrakcji.
Już w najbliższy weekend, w terminie 8-10 sierpnia, na naszej wakacyjnej mapie odwiedzimy Łebę. Od piątku do niedzieli, NIVEA zaprasza do Rodzinnej Strefy Zabaw na plaży A (zejście od ul. Leśnej) w Łebie. Tym razem gospodarzem Rodzinnej Strefy Zabaw NIVEA jest Miasto Łeba.

Dla najmłodszych m.in. wesołe animacje, zabawy w piasku, kolorowe zjeżdżalnie oraz edukacyjne kolorowanki. Dla nieco starszych rodzinne mecze siatkówki plażowej, piłkarzyki oraz wygodne miejsca na leżakach pod parasolem. Doradzimy także jak zdrowo się opalać oraz w jaki sposób dbać o skórę na słońcu. Jako ekspert w pielęgnacji skóry, NIVEA pokaże szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji słonecznej, które chronią i dbają o całą rodzinę. Dla każdego, bez względu na potrzeby i preferencje, mamy taki produkt, który pozwoli beztrosko cieszyć się słońcem.

Spędzasz rodzinne wakacje w Łebie?
Odwiedź nas w Rodzinnej Strefie Zabaw NIVEA.
Do zobaczenia!

Udostępnij na:

About author

Related Articles