Nocny MarszoBieg po Ostatni Dotyk Słońca | Puls Kaszub

Nocny MarszoBieg po Ostatni Dotyk Słońca

MarszoBieg ma charakter otwarty dla każdego uczestnika od 5 do 105 lat, bez pomiaru czasu, bez wpisowego poprowadzony ścieżkami niedawno odnowionego Parku Nadmorskiego w Łebie w centrum miasta. Godzina biegu nie jest bez znaczenia. MarszoBieg odbędzie się po zachodzie słońca, co mobilizuje uczestników do posiadania własnego źródła oświetlenia. Dystans biegu także jest niezwykły pozwala w poziomie przebiec własnym tempem “odległość między Łebą a słońcem”, czyli ok. 3km.

Fundacja na Rzecz Psów Pracujących Polish Working Dog Foundation wraz z Miastem Łeba w dniu 9 sierpnia 2014r. o godz. 23.00 w Parku Nadmorskim organizują pierwszy Nocny MarszoBieg po “Ostatni Promień Słońca”. Ideą marszobiegu jest popularyzacja udziału psów ratowniczych GOPR i OSP w akcjach poszukiwawczych osób zaginionych poprzez aktywność fizyczną w godzinach nocnych.
Marszobieg zakłada pokonanie przez uczestników przybliżonej i przeliczonej na kilometry odległości z Łeby na słońce i z powrotem, czyli ok. 3km.MarszoBieg po Ostatni Dotyk Słońca

Pragniemy zachęcić uczestników do udziału poprzez możliwość użycia kijków nordic walking, po to, aby każdy z nich mógł dopasować tempo do swoich możliwości.
Aktywność fizyczna poprzez bieganie staje się w Polsce niezwykle popularna, zbierając coraz większą rzeszę sympatyków. Osoby odpoczywające w Łebie, wśród których niewątpliwie znajdują się osoby aktywne fizycznie, mogą skorzystać z możliwości udziału w tak nietypowym przedsięwzięciu, a wychodząc naprzeciw osobom preferującym marsz, umożliwiamy start w systemie nordic walking.

Uczestnikiem Marszobiegu może zostać każda osoba bez względu na wiek oraz możliwości sportowe, nie liczy się czas a wola uczestnictwa!

MarszoBieg ma charakter otwarty bez pomiaru czasu i wpisowego.

KONTAKT:
PIOTR NOWAK tel. 669-446-997

REGULAMIN “NOCNY MARSZOBIEGU PO OSTATNI PROMYK SŁOŃCA”:
http://leba.eu/pl/wp-content/uploads/2014/07/Regulamin-MARSZOBIEGU-PO-OSTATNI-DOTYK-SŁOŃCA.pdf

Termin: 9 sierpnia br.
Miejsce: Park Nadmorski, ul. Kościuszki
Godz: 23:00
Dystans: na Słońce i z powrotem (ok. 3 km)

 

Udostępnij na:
Tagged with:

About author

Related Articles