Jubileuszowy Rajd „Z kompasem” | Puls Kaszub
Jubileuszowy Rajd „Z kompasem”

Jubileuszowy Rajd „Z kompasem”

Wspaniały, fantastyczny, pasjonujący, porywający… kolejny Rajd „Z kompasem”, prawdziwe święto orienteeringu, kolejna porcja aktywnej terenowej zabawy dla każdego już coraz bliżej..

Na Dziesiąty, Jubileuszowy Rajd „Z kompasem”- zapraszamy tradycyjnie w ostatni weekend maja (28-29.05.2015). Zapisy startują już 15-go kwietnia. Rejestracji można dokonać online na stronie internetowej www.zkompasem.pl.

Bazą Rajdu będzie urokliwie położona nad Bałtykiem gdyńska dzielnica Orłowo. Na trasach spotkamy cudowny kawałek wybrzeża, czarujący nadmorski las, malownicze strumienie, wzgórza morenowe- prawdziwe skarby pomorskiej przyrody!

Tego nie możesz przegapić, wpadnij do nas, bo naprawdę warto, przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, wyrusz z nami poszukać ukrytych w terenie punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy!

Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody. Część tras uczestniczy w pucharach na orientację.

Ponadto czekają na Ciebie atrakcje towarzyszące – ognisko, pełen bufet jedzenia (pyszne kaszubskie śledziki, kiełbaska z ogniska, żurek) i nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!Plakat Gdynia mini

Nie może Ciebie zabraknąć na Dziesiątym, Jubileuszowym Rajdzie „Z kompasem”- prawdziwej uczcie dla ciała i ducha! Szczegółowe informacje oraz zapisy- na stronie internetowej Rajdu (www.zkompasem.pl).

Udostępnij na:

About author

Related Articles