Gwiazdy (show) biznesu pomogą młodym w znalezieniu pracy | Puls Kaszub
Gwiazdy (show) biznesu pomogą młodym w znalezieniu pracy

Gwiazdy (show) biznesu pomogą młodym w znalezieniu pracy

Już 14 października, ERGO ARENA stanie się centrum największego wydarzenia poświęconego rozwojowi kariery studentów i absolwentów w Polsce – Absolvent Talent Days. Szukasz pracy lub chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej? To Twoja szansa.

 

400 presitżowych pracodawców z Polski i zagranicy, niemal 30 000 nowych ofert pracy i praktyk, warsztaty i spotkania z wybitnymi osobowościami świata biznesu – Absolvent Talent Days to jedyne wydarzenie w Polsce z takim rozmachem wspierające rozwój zawodowy młodych pracowników.

 

Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami – profesjonalnie, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz potrzeb i motywacji obu grup. Niemal 8 tysięcy młodych ludzi, którzy dzięki targom znaleźli pracę, to najlepszy dowód, że nam się to udaje – opowiada Katarzyna Godlewska, CEO Absolvent.pl, firmy organizującej imprezę.

Mateusz Kusznierewicz Cię zmotywuje, pracuj.pl – wyszkoli

 

Chcesz znaleźć pracę lub ją zmienić? Absolvent Talent Days oferuje możliwość rozmowy i zgłoszenia swojej kandydatury bezpośrednio osobom rekrutującym w topowych firmach w Polsce.

 

Co powinieneś wiedzieć o rodzajach umów? Jakie są najczęstsze błędy popełniane na początku kariery? Co radzą młodym prezesi największych spółek w Polsce? Podczas paneli dyskusyjnych i warsztatów odpowiedzi udzielą największe osobistości biznesu, reprezentujący takie firmy jak: pracuj.pl, Lufthansa, Vectra S.A., Bayer Service Center Gdańsk, czy Arla Foods Global Financial Services Centre. Spotkania prowadzone będą przez dziennikarza i prezentera telewizyjnego, Andrzeja Sołtysika.

 

Gościem specjalnym Absolvent Talent Days w Gdańsku jest dwukrotny złoty medalista olimpijski, Mistrz Świata, Europy i Polski w żeglarstwie, Mateusz Kusznierewicz. Sportowiec podzieli się z uczestnikami doświadczeniem dotyczącym budowania kariery i zdradzi swoją receptą na sukces.

 

Jak się dostać?

 

Absolvent Talent Days to wydarzenie całkowicie bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony: http://talentdays.pl. Na stronie dostępny jest również szczegółowy program imprezy.

 

Absolvent Talent Days organizuje portal www.absolvent.pl.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest pracuj.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio ESKA, Rzeczpospolita oraz Wirtualna Polska. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest ABSL. Partnerem techonologicznym jest Motorola. Partnerami wspierającymi są: ENERGA, PMI oraz State Street.

Udostępnij na:

About author

Related Articles