Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni zaprasza na kolejny Dzień Otwarty BCT | Puls Kaszub
Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni zaprasza na kolejny Dzień Otwarty BCT

Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni zaprasza na kolejny Dzień Otwarty BCT

11 czerwca 2016 (sobota) w godzinach 9:00 – 14:00 BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni po raz kolejny otwiera swoje bramy dla mieszkańców Trójmiasta.

 

Chcemy pokazać to, co na co dzień jest trudno dostępne – nowoczesny terminal portowy obsługujący statki kontenerowe – mówi Michał Kużajczyk, Marketing Manager BCT – jest to kolejna okazja, aby zbliżyć się do tego co stanowi o istocie Gdyni – przemysłu portowego w jego najlepszym wydaniu.”

 

Tegoroczna impreza jak zwykle pomyślana jest jako zwiedzanie w atmosferze pikniku rodzinnego. W związku z tym organizatorzy przygotowali  mnóstwo atrakcji dla dzieci – animacje, konkursy, możliwość obejrzenia z bliska specjalistycznego sprzętu przeładunkowego, dmuchane zabawki o tematyce morskiej. A dla głodnych znajdą się hot-dogi, wata cukrowa i „morskie” przekąski.

 

W tym roku wydarzenie wspierają: Morski Instytut Rybacki wraz z Akwarium Morskim w Gdyni, firma połowu i przetwórstwa ryb GADUS, Portowa Straż Pożarna, Izba Celna w Gdyni  oraz portowa firma holownicza FAIRPLAY.

 

Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia floty, która będzie cumowała przy nabrzeżu BCT – kutra rybackiego i ciężkich holowników portowych, a dla chętnych przygotowano również krótkie rejsy po porcie statkiem OCEAN.

 

W godzinach otwarcia terminalu zapewniono darmowy dojazd dla wizytujących autobusem 4F z przystanku na zlokalizowanego na Skwerze Kościuszki (przystanek Park Rady Europy)

 

 

Dodatkowe informacje w tym rozkład jazdy bezpłatnych kursów do terminalu jest dostępny na stronie www.bct.gdynia.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/bctgdynia

 

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w sobotę 11 czerwca w Gdyni!

Udostępnij na:

About author

Related Articles